Komes Pomiary

Świadczymy usługi w zakresie pomiarów inżynierskich.

Naszą specjalnością jest diagnostyka drgań i wibracji – w tym bezinwazyjne pomiary drgań, pomiary tensometryczne, skanowanie 3D, ekspertyzy techniczne i pomiary sił naciągów lin.

Pomiary drgań
Pomiary drgań_1

Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców jednoosobowych oraz micro- i małych firm.

Dzięki współpracy z firmą Syscom Instruments wykorzystujemy usługowo i dystrybuujemy niezawodny sprzęt monitorujący wibracje i drgania sejsmiczne.

Czujniki drgań
SHM

Oferowane przez nas czujniki drgań świetnie sprawdzają się nie tylko w standardowych warunkach, ale również w obszarach niebezpiecznych. Wszędzie tam, gdzie mogą wystąpić łatwopalne gazy, mgły lub pył.

Dzięki wykorzystaniu czujników Syscom Instruments będziesz mierzyć i analizować drgania dokładniej i szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Czujnik drgań i wibracji

Nasze rozwiązanie znajdują zastosowanie, w takich branżach jak:

Zapewnia sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania bezprzewodowe dla geodezji

Monitorowanie strukturalne (SHM) dostarcza informacje o stanie konstrukcji w czasie rzeczywistym wykorzystując różnorodne technologie wykrywania. Systemy SHM są przeznaczone do monitorowania, testowania i wydajności struktur, takich jak:

  • Mosty i tamy
  • Budynki
  • Statki i platformy
  • Lotnictwo
  • Przemysł elektroniczny

Monitoring sejsmiczny jest niezbędny w miejscach, w których dochodzi do wstrząsów sejsmicznych, będących wynikiem działalności górniczej lub trzęsień ziemi pochodzenia naturalnego.

Badamy m.in: wilgotność gruntu, poziom wód gruntowych, przepływy, prędkość wiatru, wilgotność itp.